Reklama
Reklama

Dołhobyczów: Policjant po służbie odnalazł zaginionego 36-latka

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Zgłoszenie o zaginięciu 36-latka policjanci otrzymali wczoraj. Mieszkaniec Dołhobyczowa miał wyjść z domu nie zabierając ze sobą żadnych rzeczy osobistych i nie informując domowników dokąd idzie. Po 1:00 w nocy policjant po służbie zauważył idącego poboczem mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi zaginionego.

Jak informuje policja, wczoraj do Posterunku Policji w Dołhobyczowie zgłosiła się 58-letnia mieszkanka tej miejscowości, która powiadomiła o zaginięciu 36-letniego syna. Jak ustalono, mężczyzna wyszedł z domu po 6:00 rano nie biorąc ze sobą żadnych rzeczy osobistych, telefonu i pieniędzy i skierował się w nieznanym kierunku. Policjanci podjęli poszukiwania mężczyzny. Sprawdzali pobliskie pustostany, ogródki działkowe oraz inne miejsce w których mógł przebywać mężczyzna. Rozpytywali okolicznych mieszkańców oraz patrolowali trasę na której po raz ostatni go widziano.

Po 1:00 w nocy jeden z policjantów Posterunku Policji w Dołhobyczowie wracając do domu zauważył w miejscowości Modryniec jak poboczem idzie mężczyzna, który odpowiadał rysopisowi zaginionego. Był to poszukiwany przez funkcjonariuszy 36-latek. Mężczyzna tłumaczył, że wybrał się pieszo do Chełma, ale kiedy zrobiło się zimno i zabolały go nogi, postanowił zawracać do domu. Policjant wezwał na miejsce patrol, który odwiózł mieszkańca Dołhobyczowa do domu.

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us