Reklama
Reklama

Odbił mu dziewczynę, więc go pobił

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

24-latek pobił partnera swojej byłej dziewczyny. Napastnik sam zgłosił się na policję. Tłumaczył, że poniosły go emocje.

Nietypowe zajście miało miejsce wczoraj po godzinie 13:00 na jednej z ulic Krasnegostawu.

Jak informuje policja, 24-letni mieszkaniec gminy Krasnystaw przed domem swojej byłej dziewczyny zastał jej obecnego partnera. Mężczyzna siedział w zaparkowanym samochodzie. 24-latek najpierw uderzył go pięścią w głowę a następnie siłą wyciągnął z pojazdu i zadawał kolejne ciosy. Po chwili oddalił się w nieznanym kierunku. Pokrzywdzony 28-letni mieszkaniec gminy Krasnystaw został przewieziony karetką do szpitala.

Po około godzinie, 24-letni napastnik sam zgłosił się do komendy w Krasnymstawie. Policjantom przyznał się do tego, że kilkakrotnie uderzył obecnego partnera swojej byłej dziewczyny. Tłumaczył, że poniosły go emocje, gdyż tamten odbił mu narzeczoną i zrobił to z zemsty.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us