Logo
Wydrukuj tę stronę

Hrubieszów: Policjanci odzyskali skradziony rower

foto: Policja foto: Policja

Warty ponad 1000 złotych rower zniknął z piwnicy jednego z bloków mieszkalnych w Hrubieszowie. Policjanci odzyskali rower tego samego dnia. Złodziejem okazał się 24-letni mieszkaniec Hrubieszowa.

W miniony weekend hrubieszowscy policjanci zostali poinformowani o kradzieży roweru wartego ponad 1000 zł. Jednoślad znajdował się w niezamkniętej piwnicy jednego z bloków mieszkalnych. Kiedy właściciel zorientował się, że pojazd zniknął poinformował policjantów. Jeszcze tego samego dnia hrubieszowscy kryminalni ustalili sprawcę kradzieży. Okazał się nim 24-letni hrubieszowianin. Policjanci ustalili również, że mężczyzna próbował sprzedać skradzione mienie.

Funkcjonariusze odzyskali jednoślad. 24-latek odpowie przed sądem za kradzież. Za to przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl