Logo
Wydrukuj tę stronę

Borowina Sitaniecka: Potrącona 17-letnia rowerzystka

foto: Policja foto: Policja

Rowerzystka została potrącona przez pojazd marki Renault. 17-latka z obrażeniami ciała karetką pogotowia została przewieziona do szpitala. Kierujący autem 72-latek był trzeźwy.

Do wypadku doszło wczoraj rano w Borowinie Sitanieckiej pod Zamościem.

- Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący pojazdem marki Renault skręcając w drogę podporządkowaną potrącił jadącą z przeciwnego kierunku 17-letnią rowerzystkę, mieszkankę gminy Sitno. Załoga karetki pogotowia przewiozła nastolatkę do szpitala. Policjanci zbadali trzeźwość kierującego autem, był trzeźwy - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Z uwagi na rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego i spowodowanie realnego zagrożenia dla innych użytkowników ruchu policjanci za pokwitowaniem zatrzymali mężczyźnie uprawnienia do kierowania. Zabezpieczono również pojazd 72-latka. A on sam został przewieziony do komendy celem wykonania dalszych czynności z jego udziałem - dodaje rzeczniczka.

Policja apeluje o ostrożność na drogach.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl