Reklama

Zwierzyniec: Wiosenne amory skończyły się kradzieżą

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Romantyczna randka w scenerii zwierzynieckiego parku zakończyła się kradzieżą. Podczas miłosnych uścisków i pocałunków randkowicz zabrał kobiecie telefon. Policjanci znaleźli przedmiot w bieliźnie mężczyzny.

- Wczoraj 27-letnia mieszkanka powiatu biłgorajskiego poinformowała policjantów z Posterunku Policji w Zwierzyńcu o kradzieży telefonu. Rozżalona kobieta mówiąc o okolicznościach zdarzenia powiedziała, że do kradzieży doszło podczas randki z jej bliskim znajomym. Spotkali się w romantycznej scenerii zwierzynieckiego parku. Otaczająca przyroda, alkohol oraz miłe gesty 21-latka spowodowały, że kobieta straciła czujność. Wykorzystał to jej partner i podczas uścisków i całowania z kieszeni zabrał telefon. Kiedy się zorientowała co się stało, chciała wyjaśnić sprawę z ukochanym. Jednak on oburzony oskarżeniami odszedł z miejsca spotkania - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.  

Kobieta powiadomiła policjantów, gdy rozmawiała z mundurowymi, zauważyła idącego ulicą sprawcę kradzieży. To znany policjantom, 21-letni mieszkaniec gminy Zwierzyniec. Na swoim koncie miał już wcześniejsze kradzieże.

- Zapytany o zaistniałą sytuację poinformował, że i owszem randkował z 27-latką, jednak kategorycznie zaprzeczył twierdzeniom, że dokonał kradzieży. Zmienił zdanie, kiedy policjanci w wyniku przeszukania jego odzieży odnaleźli skradziony telefon ukryty w bieliźnie - relacjonuje rzeczniczka.

Skradzione mienie wróciło do właścicielki. 21-latek za kradzież odpowie przed sądem.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us