Reklama

Wiosenna kolekcja sukien ślubnych na granicy

foto: KAS, materiał nadesłany foto: KAS, materiał nadesłany

Kolejną próbę przemytu sukien ślubnych udaremnili funkcjonariusze celno-skarbowi na drogowym przejściu granicznym w Hrebennem. Zatrzymano 11 sukien o wartości rynkowej ponad 16 tys.zł.

11 marca funkcjonariusze z Oddziału Celnego w Hrebennem skierowali do szczegółowej kontroli samochód osobowy marki Ford na polskich numerach rejestracyjnych. Autem podróżowało troje obywateli Ukrainy oraz obywatel Polski. W trakcie rewizji pojazdu funkcjonariusze ujawnili w bagażach podręcznych pasażerów 11 sztuk sukni ślubnych, które nie zostały zgłoszone do odprawy celnej.

Jak informują celnicy, do własności towaru przyznali się wszyscy podróżujący samochodem. W związku z tym, wobec całej czwórki podejrzanych wszczęto sprawę karną skarbową.

Rynkowa wartość zatrzymanych sukien ślubnych wyniosła ponad 16 tys. zł. Dalsze postępowanie prowadzi Lubelski Urząd Celno-Skarbowy w Białej Podlaskiej – Delegatura w Zamościu. W tym roku jest to już kolejna próba przemytu sukien ślubnych udaremniona przez funkcjonariuszy lubelskiej KAS.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us