Reklama

Policjanci szukali zaginionego 62-latka. Mężczyzna poszedł spać do kolegi

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Przez ponad dwie godziny policjanci szukali 62-latka, który po awanturze z małżonką wziął nóż i wyszedł z domu. Zaginiecie zgłosił jego syn. Mężczyzna obawiał się, że ojciec może "zrobić sobie krzywdę”. Mundurowi odnaleźli mężczyznę w mieszkaniu kolegi.

Dzisiaj w nocy dyżurny zamojskiej policji otrzymał informację o zaginięciu 62-letniego mężczyzny z gminy Miączyn.

- Zaginiecie zgłosił zatroskany o życie ojca syn zaginionego. Mężczyzna oświadczył, że wspólnie z ojcem spożywali alkohol. W czasie spotkania ojciec zaczął się awanturować i wykrzykiwać, że ma dość i idzie „zrobić sobie krzywdę”. Po tych słowach wziął nóż i wyszedł z domu. Syn podejrzewał również, że ojciec przed wyjściem mógł zażyć większą ilość tabletek nasercowych - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania 62-latka. Przeszukiwali okolice, próbowali również nawiązać rozmowę telefoniczną z zaginionym. Jednak bezskutecznie, 62-latek nie odbierał połączeń. Po dwóch godzinach poszukiwań policjanci odnaleźli mężczyznę w mieszkaniu kolegi. Znajomy oświadczył, że 62-latek przyszedł do niego informując, że pokłócił się z żoną i zapytał, czy może przenocować. Jak oświadczył, są kolegami, wiec zgodził się, nie wypytując o szczegóły - dodaje rzeczniczka.

Odnaleziony mężczyzna karetką pogotowia został przewieziony do szpitala. Wykonane badania wykazały, że jego stan zdrowia nie wymaga dalszej hospitalizacji. Trafił do zamojskiego Ośrodka dla Osób Nietrzeźwych.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us