Logo
Wydrukuj tę stronę

2,5 tys.zł wróciło do właścicielki

foto: Policja foto: Policja

Mieszkaniec Lubyczy Królewskiej znalazł torebkę, w której znajdowało się ponad 2500 zł. Uczciwy znalazca zaniósł pieniądze na miejscowy posterunek policji.

W poniedziałek rano do posterunku w Lubyczy Królewskiej, przyszedł mężczyzna, który znalazł na chodniku torebkę damską z pieniędzmi w środku. Było tam ponad 2500 zł. Torebka znaleziona została w pobliżu jednego z banków dlatego policjant udał się tam, aby ustalić czy ktoś nie pobierał takiej kwoty. To pozwoliło na ustalenie właścicielki zguby.

Okazało się, że pieniądze zgubiła 88-letnia kobieta, która wypłaciła gotówkę na zakup pieca. Kobieta wyjaśniła, że jak wychodziła z banku chciała schować pieniądze do specjalnej wewnętrznej kieszeni w kurtce i widocznie jak wsuwała tam torebkę to zamiast do kieszeni pieniądze wypadły jej na chodnik.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl