Reklama

2,5 tys.zł wróciło do właścicielki

foto: Policja foto: Policja

Mieszkaniec Lubyczy Królewskiej znalazł torebkę, w której znajdowało się ponad 2500 zł. Uczciwy znalazca zaniósł pieniądze na miejscowy posterunek policji.

W poniedziałek rano do posterunku w Lubyczy Królewskiej, przyszedł mężczyzna, który znalazł na chodniku torebkę damską z pieniędzmi w środku. Było tam ponad 2500 zł. Torebka znaleziona została w pobliżu jednego z banków dlatego policjant udał się tam, aby ustalić czy ktoś nie pobierał takiej kwoty. To pozwoliło na ustalenie właścicielki zguby.

Okazało się, że pieniądze zgubiła 88-letnia kobieta, która wypłaciła gotówkę na zakup pieca. Kobieta wyjaśniła, że jak wychodziła z banku chciała schować pieniądze do specjalnej wewnętrznej kieszeni w kurtce i widocznie jak wsuwała tam torebkę to zamiast do kieszeni pieniądze wypadły jej na chodnik.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us