Logo
Wydrukuj tę stronę

Zawada: Bezdomny zmarł z wychłodzenia

foto: Policja foto: Policja

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 60-letniego mężczyzny, którego zwłoki odnalezione zostały w sobotę w jednym z pustostanów w Zawadzie pod Zamościem. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, śmierć mogła nastąpić z powodu wychłodzenia organizmu.

Wczoraj przed godz. 18:00 dyżurny zamojskiej policji został powiadomiony o tym, że w jednym z pustostanów w Zawadzie odnaleziono zwłoki 60-latka bez stałego adresu zameldowania. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do śmierci mężczyzny nie przyczyniły się osoby trzecie. Najprawdopodobniej zgon mężczyzny mógł nastąpić w wyniku wychłodzenia organizmu. Budynek nie był ogrzewany. Dokładna przyczyna jego zgonu znana będzie po przeprowadzeniu sekcji.

Policjanci apelują, by nie być obojętnym na osoby narażone na wychłodzenie organizmu. Widząc taką osobę pomóżmy jej. Jeśli nie możemy pomóc sami, to bez wahania dzwońmy pod numery alarmowe 112 lub 997. Pamiętajmy, że jeden telefon może uratować czyjeś życie. 


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl