Logo
Wydrukuj tę stronę

Skierbieszów ma nowoczesne przedszkole

foto: UG Skierbieszów foto: UG Skierbieszów

Ponad 4,5 miliona złotych kosztowała przebudowa przedszkola samorządowego w Skierbieszowie. Dziś zaprezentowano nowoczesny obiekt mieszkańcom gminy.

Nowo powstałe przedszkole posiada cztery sale zajęć wraz z zapleczem sanitarnym i wyposażeniem, ma salę ćwiczeń, kuchnię z wyposażeniem i zapleczem kuchennym oraz jadalnię. Obiekt posiada ogrzewanie podłogowe oraz instalację fotowoltaiczną do produkcji energii elektrycznej. Cały budynek objęty jest systemem monitoringu.

Przebudowę przedszkola zrealizowano w ramach projektu pn.: "Rozwój infrastruktury przedszkolnej na terenie Gminy Skierbieszów poprzez przebudowę przedszkola w miejscowości Skierbieszów" współfinasowanego ze środków unijnych. Całkowity koszt robót budowlanych wyniósł 4.544.089,43 zł, kwota dofinansowania to 850 tys.zł. 

Zajęcia w nowym budynku odbywają się od połowy lutego. Do przedszkola uczęszcza obecnie ponad 70 dzieci.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl