Logo
Wydrukuj tę stronę

Spłonął warsztat i trzy auta

foto: Policja foto: Policja

Do pożaru warsztatu samochodowego doszło wczoraj w Krasnymstawie. Doszczętnie spłonęły trzy znajdujące się wewnątrz samochody. Policjanci wraz z prokuratorem ustalają okoliczności pożaru.

Pożar wybuchł przed godziną 14:00 przy ul. Kościuszki.

Pomimo akcji gaśniczej doszczętnie spłonął warsztat wraz z wyposażeniem oraz znajdujące się wewnątrz trzy samochody. Należały one do klientów zakładu.

Jak ustalili policjanci, w chwili wybuchu pożaru w wewnątrz pracował jeden pracownik. Na szczęście nie odniósł on żadnych obrażeń. Właściciel wartość strat wstępnie oszacował na 150 tys. zł.

Na miejscu do późnych godzin pracowali policjanci z wydziału kryminalnego wraz z technikami krasnostawskiej komendy. Na dziś zaplanowane są dalsze czynności z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa. Postępowanie w tej sprawie prowadzą krasnostawscy policjanci wraz z prokuratorem. Ma ono na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności oraz przyczyn pożaru.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl