Logo
Wydrukuj tę stronę

Pijana wiozła dziecko do szkoły

Okazało się jeszcze, że pojazd, którym kierowała nie posiadał aktualnych badań technicznych, foto: Policja Okazało się jeszcze, że pojazd, którym kierowała nie posiadał aktualnych badań technicznych, foto: Policja

Ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie miała 38-latka, która zawiozła dziecko do szkoły. Tam uderzyła w słupek oddzielający jezdnię od chodnika i zmusiła do ucieczki kobietę kierującą ruchem na przejściu dla pieszych. Jakby tego było mało, 38-latka nie miała prawa jazdy, straciła je wcześniej za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Jak informuje policja, wczoraj około godziny ósmej rano na jednej z ulic w Krasnymstawie uwagę policjantów zwrócił osobowy Renault, który miał uszkodzony zderzak. Mundurowi zatrzymali go do kontroli. Okazało się, że kierująca nim 38-letnia mieszkanka Krasnegostawu jest nietrzeźwa. Badanie alkomatem wykazało, że ma w organizmie ponad 1,8 promila alkoholu. Kobieta nie posiadała przy sobie dokumentów pojazdu oraz prawa jazdy. Jak się okazało zostało jej ono wcześniej zatrzymane za jazdę pod wpływem alkoholu.

Dalsze ustalenia mundurowych wykazały jak nieodpowiedzialnie zachowała się kobieta. 38-latka chwilę wcześniej w tym stanie odwiozła dziecko do szkoły. Tam też zjechała na trawnik i uderzyła w słupek oddzielający jezdnię od chodnika. Następnie nie zatrzymując się przed przejściem dla pieszych zmusiła kierującą na nim ruchem kobietę do ucieczki. Nie zwróciła na nią uwagi pomimo, że ta miała odblaskowy strój i znak „STOP”. Okazało się jeszcze, że pojazd, którym kierowała nie posiadał aktualnych badań technicznych.

 


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl