Pijana wiozła dziecko do szkoły

Okazało się jeszcze, że pojazd, którym kierowała nie posiadał aktualnych badań technicznych, foto: Policja Okazało się jeszcze, że pojazd, którym kierowała nie posiadał aktualnych badań technicznych, foto: Policja

Ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie miała 38-latka, która zawiozła dziecko do szkoły. Tam uderzyła w słupek oddzielający jezdnię od chodnika i zmusiła do ucieczki kobietę kierującą ruchem na przejściu dla pieszych. Jakby tego było mało, 38-latka nie miała prawa jazdy, straciła je wcześniej za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Jak informuje policja, wczoraj około godziny ósmej rano na jednej z ulic w Krasnymstawie uwagę policjantów zwrócił osobowy Renault, który miał uszkodzony zderzak. Mundurowi zatrzymali go do kontroli. Okazało się, że kierująca nim 38-letnia mieszkanka Krasnegostawu jest nietrzeźwa. Badanie alkomatem wykazało, że ma w organizmie ponad 1,8 promila alkoholu. Kobieta nie posiadała przy sobie dokumentów pojazdu oraz prawa jazdy. Jak się okazało zostało jej ono wcześniej zatrzymane za jazdę pod wpływem alkoholu.

Dalsze ustalenia mundurowych wykazały jak nieodpowiedzialnie zachowała się kobieta. 38-latka chwilę wcześniej w tym stanie odwiozła dziecko do szkoły. Tam też zjechała na trawnik i uderzyła w słupek oddzielający jezdnię od chodnika. Następnie nie zatrzymując się przed przejściem dla pieszych zmusiła kierującą na nim ruchem kobietę do ucieczki. Nie zwróciła na nią uwagi pomimo, że ta miała odblaskowy strój i znak „STOP”. Okazało się jeszcze, że pojazd, którym kierowała nie posiadał aktualnych badań technicznych.

 

2 komentarzy

  • Pi
    Pi czwartek, 22 luty 2018 16:07 Link do komentarza

    grubo... i co jej grozi? ponowne zabranie zabranego prawa jazdy czy 500zł...?

  • pomysłNaWytrzeźwienie
    pomysłNaWytrzeźwienie czwartek, 22 luty 2018 21:18 Link do komentarza

    Może by jej zabrać 500+ to by w końcu nie miała za co pić :)

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us