Reklama

Hrubieszów: Nastolatkowie odpowiedzą za kradzież i paserstwo

foto: archiwum (materiał poglądowy) foto: archiwum (materiał poglądowy)

Hrubieszowscy policjanci zatrzymali 17-latka, który dokonał kradzieży złotej biżuterii z domu 73-letniej mieszkanki miasta. Jak ustalono, młodzieniec skradł złote pierścionki i obrączkę. Później, razem z 19-letnim kompanem część łupu sprzedali, część zastawili w lombardzie.

Do zdarzenia doszło pod koniec stycznia bieżącego roku.

Jak ustalili policjanci 17-letni mieszkaniec Hrubieszowa przyszedł do domu 73-letniej mieszkanki miasta i wykorzystując jej nieuwagę skradł złotą biżuterię, która stała na szafce. Później nastolatek chciał spieniężyć swój łup. Wpadł na pomysł, że poprosi o pomoc swojego 19-letniego kompana, który jako osoba pełnoletnia pomoże mu sprzedać skradzione złoto. Nastolatkowie udali się więc do pobliskiego sklepu jubilerskiego, gdzie sprzedali jeden z pierścionków. Następną część łupu młodzi mężczyźni zastawili w lombardzie.

Młodzieńcy zostali zatrzymani przez policję, usłyszeli już zarzuty. Teraz 17-latek odpowie za kradzież, a jego starszy kolega za paserstwo.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us