Pijany na zakazie

foto: Policja foto: Policja

Passat jechał "wężykiem" bez świateł po jednej z ulic Hrubieszowa. Okazało się, że 34-letni kierowca ma blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie a na dodatek posiada zakaz prowadzenia pojazdów do 2020 roku.

- Wczoraj policjanci pełniący służbę na terenie Hrubieszowa zauważyli samochód osobowy marki Volkswagen Passat, który jechał się bez wymaganego oświetlenia. Poza tym kierujący autem poruszał się całą szerokością jezdni i zachodziło podejrzenie, że może być nietrzeźwy. W związku z tym funkcjonariusze zatrzymali pojazd do kontroli drogowej. Za kierownicą siedział mężczyzna od którego wyraźnie czuć było alkohol. Kiedy policjanci sprawdzili jego stan trzeźwości okazało się, ze 34-latek ma blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie - relacjonują funkcjonariusze.

Kierowca auta posiada zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych obowiązujący do 2020 roku. Teraz 34-latek odpowie przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us