Logo
Wydrukuj tę stronę

Ślubny sezon rozpoczęty

Ślubny przemyt w Hrebennem, foto: KAS, materiał nadesłany Ślubny przemyt w Hrebennem, foto: KAS, materiał nadesłany

25 sztuk sukien ślubnych próbował nielegalnie wwieźć do Polski obywatel Ukrainy. Towar podróżował w autokarze relacji „Czerniowce - Szczecin”, który wjechał na przejście graniczne w Hrebennem.

7 lutego funkcjonariusze celno-skarbowi z Oddziału Celnego w Hrebennem skierowali do szczegółowej kontroli autokar relacji „Czerniowce - Szczecin” na ukraińskich numerach rejestracyjnych. W trakcie rewizji pojazdu ujawnili 25 sztuk sukni ślubnych, które nie zostały zgłoszone do odprawy celnej. Do własności towaru przyznał się kierujący autobusem Mercedes 41-letni obywatel Ukrainy. Rynkowa wartość zatrzymanych sukien ślubnych szacowana jest wstępnie na około 50 tys. zł. Wobec podejrzanego wszczęto postępowanie karne skarbowe i na poczet grożącej kary grzywny zajęto 1 tys. zł.

 


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl