Reklama

Ślubny sezon rozpoczęty

Ślubny przemyt w Hrebennem, foto: KAS, materiał nadesłany Ślubny przemyt w Hrebennem, foto: KAS, materiał nadesłany

25 sztuk sukien ślubnych próbował nielegalnie wwieźć do Polski obywatel Ukrainy. Towar podróżował w autokarze relacji „Czerniowce - Szczecin”, który wjechał na przejście graniczne w Hrebennem.

7 lutego funkcjonariusze celno-skarbowi z Oddziału Celnego w Hrebennem skierowali do szczegółowej kontroli autokar relacji „Czerniowce - Szczecin” na ukraińskich numerach rejestracyjnych. W trakcie rewizji pojazdu ujawnili 25 sztuk sukni ślubnych, które nie zostały zgłoszone do odprawy celnej. Do własności towaru przyznał się kierujący autobusem Mercedes 41-letni obywatel Ukrainy. Rynkowa wartość zatrzymanych sukien ślubnych szacowana jest wstępnie na około 50 tys. zł. Wobec podejrzanego wszczęto postępowanie karne skarbowe i na poczet grożącej kary grzywny zajęto 1 tys. zł.

 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us