Logo
Wydrukuj tę stronę

Dzielnicowy uratował mężczyznę przed wychłodzeniem

Dzielnicowy asp. Waldemar Łuczak, foto: Policja Dzielnicowy asp. Waldemar Łuczak, foto: Policja

Dzielnicowy z Posterunku Policji w Tyszowcach (powiat tomaszowski) uratował 62-letniego mieszkańca gm. Rachanie przed wychłodzeniem. Policjant wezwał pogotowie i sprowadził mężczyznę w miejsce, gdzie mogli dojechać ratownicy medyczni.

Jak informuje policja, wczoraj około godziny 9:00 dzielnicowy z Posterunku Policji w Tyszowcach asp. Waldemar Łuczak podczas pełnionej służby obchodowej na terenie gminy Rachanie zauważył mężczyznę w oknie domu stojącego na odludnym terenie. Okazało się, że 62-latek znajdował się w stanie wychłodzenia. Policjant natychmiast wezwał pogotowie a następnie sprowadził mężczyznę w miejsce, gdzie mogła dojechać karetka pogotowia.

Mężczyzna trafił do szpitala w Tomaszowie Lubelskim. Jego życie i zdrowie nie są zagrożone.

Policjanci apelują, aby w okresie zimowym zwracać uwagę na osoby samotnie zamieszkujące, w podeszłym wieku, czy znajdujące się pod działaniem alkoholu.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl