Logo
Wydrukuj tę stronę

Małochwiej Duży: Wóz strażacki wylądował w rowie, zmiażdżył passata

Samochód strażacki przewrócił się na bok, miażdżąc leżącego w rowie vw passata, foto: Policja Samochód strażacki przewrócił się na bok, miażdżąc leżącego w rowie vw passata, foto: Policja

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w poniedziałek w Małochwieju Dużym (pow. krasnostawski). Strażacki samochód ciężarowy wpadł w poślizg i wylądował w przydrożnym rowie. Wcześniej do tego samego rowu wjechało inne auto. Samochód strażacki przewrócił się na bok, miażdżąc passata.

Strażacy i policjanci zostali wezwani do zdarzeń drogowych w Małochwieju Dużym.

40-latek kierując samochodem strażackim marki MAN na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Pojazdem jechało trzech strażaków z Krasnegostawu. W efekcie tego zdarzenia, samochód strażacki przewrócił się na bok, miażdżąc leżącego w rowie vw passata, który wcześniej wypadł z drogi. Na całe szczęście nikomu nic się nie stało.

Najwięcej szczęścia miał kierowca volkswagena - 50-letni ob. Ukrainy, który po wcześniejszym wjechaniu do rowu opuścił swój pojazd.

Kierujący byli trzeźwi. Strażacy zostali przewiezieni do szpitala. Wstępne wyniki badań wskazują, że nic im się nie stało.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl