Logo
Wydrukuj tę stronę

Krasnystaw: Kierowca miał ponad 3 promile. Skończyło się dachowaniem

Przybyli na miejsce strażacy wydostali poszkodowanych z wraku, foto :Policja Przybyli na miejsce strażacy wydostali poszkodowanych z wraku, foto :Policja

3,2 promila miał w organizmie kierowca Daewoo, który w Krasnymstawie wypadł z drogi i dachował. Wraz z pasażerką został uwięziony w rozbitym samochodzie. Wydostali ich dopiero strażacy.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 18:00 przy ul Rejowieckiej w Krasnymstawie.

Jak informuje policja, samochodem Daewoo kierował 30-letni mieszkaniec gminy Gorzków. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pobocze. Samochód przełamał barierki i stoczył się ze skarpy. Kierowca i pasażerka zostali uwięzieni w środku. Przybyli na miejsce strażacy wydostali poszkodowanych. Karetką przewieziono ich do szpitala. Lekarz stwierdził, że doznali ogólnych potłuczeń i zadrapań.

Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości mężczyzny. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie ponad 3,2 promila alkoholu. Teraz odpowie za to przed sądem.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl