Logo
Wydrukuj tę stronę

Groźny wypadek na obwodnicy Krasnegostawu

Do wypadku doszło w poniedziałek, tuż przed godziną 10:00, foto: Policja Do wypadku doszło w poniedziałek, tuż przed godziną 10:00, foto: Policja

Kierujący volkswagen nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu mitsubishi. Siła uderzenia wybiła samochód w powietrze, jedno z aut uderzyło w latarnię na wysokości prawie trzech metrów.

Do wypadku doszło w poniedziałek, tuż przed godziną 10:00 na obwodnicy Krasnegostawu.

Jak informuje policja, kierowca volkswagena wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na obwodnicę, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdowi marki mitsubishi. Kierujący nim 42-letni mieszkaniec Lublina nie zdołał wyhamować i uderzył w tył volkswagena. Siła uderzenia była tak duża, że wyrzuciła auto z jezdni wprost na przydrożną latarnię. Pojazd został wybity do góry i uderzył w nią na wysokości prawie 3 metrów nad ziemią.

Całe zdarzenie rozegrało się na oczach patrolujących ten rejon policjantów z krasnostawskiej drogówki. Mundurowi od razu udzielili uczestnikom pierwszej pomocy. Na miejscu interweniowało pogotowie, straż pożarna oraz pogotowie energetyczne.

Na szczęście kierującemu volkswagenem 19-latkowi z gminy Krasnystaw nic poważnego się nie stało. U drugiego kierowcy również skończyło się na ogólnych potłuczeniach. Mężczyźni podróżowali sami, byli trzeźwi.

Policjanci zatrzymali 19-latkowi prawo jazdy oraz skierowali wniosek o ukaranie do sądu.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl