Logo
Wydrukuj tę stronę

Tragiczny wypadek w miejscowości Dzierążnia

Kierujący oplem wyjechał z za zakrętu i zjechał na przeciwległy pas ruchu, po czym uderzył w przepust, foto: Policja Kierujący oplem wyjechał z za zakrętu i zjechał na przeciwległy pas ruchu, po czym uderzył w przepust, foto: Policja

52-letni kierowca opla, za zakrętem zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w przepust. Trzy osoby podróżujące autem zostały przewiezione do szpitala.

Do tragicznego wypadku doszło w czwartek w miejscowości Dzierążnia (pow. tomaszowski).

Jak informuje policja, w godzinach rannych do dyżurnego tomaszowskiej komendy zadzwoniła kobieta z informacją, że przed chwilą w miejscowości Dzierążnia na łuku drogi samochód wpadł w poślizg i wjechał do rowu. Na miejsce został wysłany patrol.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący oplem wyjechał z za zakrętu i zjechał na przeciwległy pas ruchu, po czym uderzył w przepust. 52-letni kierowca jak i dwie pasażerki w wieku 44 i 77 lat zostali przewiezieni do szpitala w Tomaszowie Lubelskim. Niestety, 77-latka wskutek odniesionych obrażeń zmarła.

Policjanci ustalają okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl