Reklama

Tomaszów Lub.: Wjechał na rondo i uciekł

Samochód stał na podnośniku, foto: archiwum Samochód stał na podnośniku, foto: archiwum

Kierujący mitsubishi dzisiaj rano wjechał na rondo „Solidarności” w Tomaszowie Lubelskim, po czym uciekł. Kiedy policjanci przyjechali na jego podwórko, samochód stał na podnośniku, miał uszkodzone koło. Mężczyzna był nietrzeźwy. Jak informuje policja, twierdził, że wypił dwa piwa dopiero jak już dotarł do domu.

Dzisiaj rano do dyżurnego zadzwonił mężczyzna, z informacją że na rondo „Solidarności” wjechał pikap, który wcześniej jechał "wężykiem". Na miejsce został skierowany patrol ruchu drogowego, auta już nie było.

Chwilę później mundurowi zajechali na podwórko właściciela mitsubishi. Samochód stał na podnośniku. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 58-letniego mieszkańca gm. Tomaszów. Mężczyzna wydmuchał blisko 2 promile. Właściciel pojazdu wyjaśnił, że faktycznie kilka minut wcześniej wpadł w poślizg i przejechał przez rondo. Dodał jednak, że wypił dwa piwa dopiero, jak dotarł do domu. Jak informuje policja, biegły wypowie się na temat tego, czy w chwili zdarzenia mężczyzna był pijany.

Policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy. W tej sprawie zostanie przeprowadzone dochodzenie.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us