Reklama
Reklama

Ferie w siodle

Stadnina Koni w Białce zaprasza na ferie w siodle, foto: materiał nadesłany Stadnina Koni w Białce zaprasza na ferie w siodle, foto: materiał nadesłany

Zbliża się czas ferii zimowych. Już od najbliższego poniedziałku, Stadnina Koni w Białce (w powiecie krasnostawskim) przez całe dwa tygodnie otwiera swoje stajnie dla dzieci i młodzieży z regionu.

- Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób chcących rozpocząć swoją przygodę z końmi jak i do osób chcących zwiększyć swoje umiejętności pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej i trenerskiej. Ze względu na zimową aurę i niskie temperatury zajęcia będą odbywać się w zmodernizowanej krytej ujeżdżalni, w której to w ubiegłym roku stare podłoże zostało zamienione nowoczesnym podłożem kompozytowym - mówi Lucjan Cichosz, kierownik stadniny. - Nasze działania mają na celu propagowanie jeździectwa, a także wyłowienie talentów jeździeckich, które w najbliższy czasie mogłyby rozpocząć starty w zawodach na poziomie regionalnym i ogólnopolskim. Bardzo liczę na to, iż już w niedługim czasie młodzi zawodnicy reprezentujący Białkę osiągną duże wyniki na arenie sportowej. W chwili obecnej ukierunkowani jesteśmy na najbardziej widowiskową konkurencję jaką są skoki przez przeszkody, zawsze związane z Białką rajdy długodystansowe oraz WKKW, w której to konkurencji odnosiliśmy spore sukcesy - dodaje.

Informacje dotyczące nauki jazdy konnej można znaleźć na stronach internetowych Stadniny Koni oraz bezpośrednio w biurze stadniny.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us