Reklama

Hrubieszów: Kradł wódkę, odpowie też za posiadanie marihuany

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, foto: Policja Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, foto: Policja

22-latek z gminy Mircze wpadł na kradzieży dwóch butelek wódki w jednym z marketów na terenie Hrubieszowa. Młodzieniec odpowie również za posiadanie środków odurzających. Policjanci podczas przeszukania ujawnili przy nim dwa woreczki strunowe z suszem marihuany.

Jak informuje policja, do kradzieży doszło wczoraj około godziny 19:00. 22-letni mieszkaniec gminy Mircze skradł ze sklepowych półek dwie butelki wódki. Mężczyzna schował swoje łupy i nie uiścił opłaty przy kasie. Kiedy policjanci przeszukali 22-latka, ujawnili przy nim dwa woreczki strunowe wypełnione suszem marihuany.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Teraz odpowie za posiadanie środków odurzających, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us