Reklama
Reklama

Kierowca busa złapał kieszonkowca

Do zdarzenia doszło wczoraj przy ul. Armii Krajowej w Tomaszowie Lubelskim, foto: archiwum, policja Do zdarzenia doszło wczoraj przy ul. Armii Krajowej w Tomaszowie Lubelskim, foto: archiwum, policja

Kierowca busa zareagował na krzyk kobiety i pobiegł za złodziejem. Złapał kieszonkowca i zawiadomił policję. Kobieta odzyskała skradzione pieniądze.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 6:45 na przystanku busów przy ul. Armii Krajowej w Tomaszowie Lubelskim.

Jak informuje policja, na stanowisko dyżurnego zadzwonił mężczyzna z informacją, że zatrzymał kieszonkowca. Policjanci przejęli złodzieja od kierowcy. Mundurowi ustalili, że mieszkanka gminy Tomaszów Lub. jechała rano do szkoły kursowym busem. W momencie kiedy wysiadała z auta na przystanku zobaczyła, że ma otworzoną torebkę i portfel z którego zniknęło 60 zł. Jak się zorientowała co się stało zobaczyła, że z busa wybiega mężczyzna i zaczęła krzyczeć.

Dzięki szybkiej reakcji kierowcy, który pobiegł za złodziejem, sprawca został złapany. Kobieta odzyskała skradzione pieniądze, a kieszonkowiec został przewieziony do komendy. To 37-letni mieszkaniec gminy Bełżec.

Mężczyzna jest znany Policji. Ma na swoim koncie kradzieże i włamania.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us