Reklama

Groźny wypadek w Radecznicy. Opel zderzył się z Suzuki

Czołowe zderzenie dwóch osobówek, foto: Policja Czołowe zderzenie dwóch osobówek, foto: Policja

Na prostym odcinku drogi kierująca Oplem zjechała na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzyła się z Suzuki. Do wypadku doszło w środę (17.01) w Radecznicy. Kierujący zostali przewiezieni do szpitala.

-Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca pojazdem marki Opel, 57-letnia mieszkanka Zamościa na prostym odcinku drogi straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w jadący z naprzeciwka pojazd marki Suzuki, którym kierował 66-latek z gminy Radecznica. Najprawdopodobniej przyczyną wypadku była nadmierna prędkość z jaką poruszała się 57-latka. Zarówno kierująca oplem, jak i kierowca suzuki zostali przewiezieni do szpitala. Po wykonanych badaniach 57-latka opuściła szpital, niestety kierowca suzuki z uwagi na powstałe w wyniku zdarzenia obrażenia ciała musiał pozostać w szpitalu - informuje Dorota Krukowska Bubiło, oficer prasowy zamojskiej policji. 

Kierujący byli trzeźwi. Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym kierująca oplem odpowie przed sądem.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us