Reklama
Reklama

Kradł prąd ... od sąsiada

Za kradzież energii elektrycznej grozi do 5 lat pozbawienia wolności, foto: archiwum Za kradzież energii elektrycznej grozi do 5 lat pozbawienia wolności, foto: archiwum

47-latek z gminy Hrubieszów okradał swojego sąsiada z prądu. Mężczyzna bez wymaganego zezwolenia doprowadzał do swojego domu energię elektryczną, nie miał licznika pomiarowego.

Hrubieszowscy policjanci ustalili, że w jednej z posesji na terenie gminy Hrubieszów może dochodzić do nielegalnego poboru energii elektrycznej. Przypuszczenia potwierdziły się. Funkcjonariusze, razem z energetykami stwierdzili, że do jednego z mieszkań dostarczana jest energia elektryczna bez licznika pomiarowego. 47-letni właściciel posesji dokonywał nielegalnego poboru prądu.

Mężczyzna został zatrzymany. Obecnie zostaną oszacowane straty jakie poniósł dostawca prądu. Za kradzież energii elektrycznej grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us