Reklama

Hrubieszów: Kradł prąd, grozi mu do 5 lat więzienia

Odpowie za kradzież prądu, foto: archiwum, zdjęcie poglądowe Odpowie za kradzież prądu, foto: archiwum, zdjęcie poglądowe

Za kradzież prądu odpowie 57-latek z gminy Hrubieszów. Mężczyzna w miejscu zdemontowanego licznika pomiarowego, wykonał prowizoryczną instalację elektryczną. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego za kradzież energii elektrycznej grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

- Hrubieszowscy policjanci z Zespołu do walki z Przestępczością Gospodarczą ustalili, że w jednej z posesji na terenie gminy Hrubieszów może dochodzić do nielegalnego poboru energii elektrycznej. Przypuszczenia mundurowych potwierdziły się. Funkcjonariusze, razem z energetykami stwierdzili, że do jednego z mieszkań dostarczana jest energia elektryczna bez licznika pomiarowego. 57-letni właściciel posesji dokonywał nielegalnego poboru prądu - czytamy w komunikacie policji. 

Postępowanie policji ma ustalić kiedy licznik został zdemontowany. Oszacowane zostaną także straty jakie poniósł dostawca prądu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

JoomBall - Cookies

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us