Reklama
Reklama

Tarzymiechy Drugie: 84-latek zginął w pożarze domu

Jak informuje policja, do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 15:00, foto: Policja Jak informuje policja, do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 15:00, foto: Policja

Tragiczny w skutkach okazał się pożar drewnianego domu w miejscowości Tarzymiechy Drugie. W płomieniach zginął 84-letni mężczyzna. Wyjaśnianiem dokładnej przyczyny pożaru zajmują się krasnostawscy policjanci pod nadzorem prokuratora.

Jak informuje policja, do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 15:00.

W miejscowości Tarzymiechy Drugie (powiat krasnostawski) spłonął budynek mieszkalny. Z ogniem walczyło kilka zastępów straży pożarnej. 82-letnia mieszkanka domu powiedziała, że wyszła z budynku około godziny 15:00, a wewnątrz pozostał jej mąż. Po zakończonej akcji gaśniczej w jednym z pomieszczeń strażacy znaleźli ciało 84-latka.

Dokładnym wyjaśnianiem przyczyn pożaru zajmują się krasnostawscy policjanci wraz z prokuratorem. Dowódca akcji gaśniczej wstępnie wykluczył zwarcie instalacji elektrycznej.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us