Reklama

Ukradł aniołka - skarbonkę z szopki bożonarodzeniowej

Mundurowi po krótkim pościgu zatrzymali 32-latka, foto: Policja Mundurowi po krótkim pościgu zatrzymali 32-latka, foto: Policja

32-latek ukradł skarbonkę w kształcie aniołka z kościelnej szopki w Tomaszowie Lubelskim. Mieszkaniec Warszawy został zatrzymany dzięki spostrzegawczej kobiecie, która zauważyła wystającego z plecaka aniołka. Mężczyzna został zatrzymany.

Jak informuje policja, 32-letni mieszkaniec Warszawy przyjechał w odwiedziny do rodziny w Tomaszowie Lub. i postanowił w wolnym czasie zwiedzić stary drewniany kościół. Z szopki zabrał skarbonkę w kształcie aniołka. W tym celu wykręcił cztery wkręty mocujące skarbonkę z konstrukcji szopki. Schował aniołka do plecaka i wyszedł z kościoła.

Dzięki spostrzegawczej kobiecie, która zauważyła wystającego z plecaka aniołka, złodziej został zatrzymany. Kobieta zadzwoniła na policję i przybyłym policjantom wskazała miejsce gdzie mężczyzna wyrzucił skradziony przedmiot. Mężczyzna na widok funkcjonariuszy zaczął uciekać. Mundurowi po krótkim pościgu zatrzymali 32-latka.

Noc z niedzieli na poniedziałek złodziej spędził w policyjnym areszcie. Miał prawie promil alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu zostaną z nim wykonane dalsze czynności procesowe.

1 komentarz

  • wściekła parafianka
    wściekła parafianka wtorek, 09 styczeń 2018 12:54 Link do komentarza

    Powinien teraz na plebanii odpracować tę kradzież.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us