Reklama
Reklama

Łabuńki Pierwsze: Zderzenie dwóch osobówek

Wypadek w Łabuńkach Pierwszych, foto: Policja Wypadek w Łabuńkach Pierwszych, foto: Policja

Zderzenie dwóch aut w Łabuńkach Pierwszych pod Zamościem. Na łuku drogi Mercedes zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadącego z przeciwka Lexusa. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, tuż po godzinie 10:30. Na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Łabuńki Pierwsze zderzyły się dwa auta.

- Przybyli na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że na wysokości skrzyżowania do miejscowości Zubowice kierujący pojazdem marki Mercedes 23-letni mieszkaniec Zamościa na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadący w przeciwnym kierunku pojazd marki Lexus, którym kierowała 29-latka. Oboje kierujący karetką pogotowia zostali przewiezieni do szpitala. Po badaniach okazało się, że w wyniku zdarzenia nie odnieśli obrażeń - informuje Dorota Krukowska Bubiło z zamojskiej jednostki policji. 

Kierowcy byli trzeźwi.

- Prawdopodobnie przyczyną zderzenia było niedostosowanie, przez kierującego mercedesem, prędkości do panujących na drodze warunków. Za spowodowanie zagrożenia młody kierowca poniesie odpowiedzialność przed sądem - informuje Dorota Krukowska Bubiło. 

Na miejscu zdarzenia przez kilka godzin służby ratunkowe wykonywały czynności. W tym czasie droga krajowa nr 17 była zablokowana.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us