Reklama
Reklama

Pierwszy w tym roku bursztyn przejęty w Zosinie

Jantar ukryty był w podszybiu osobowego Chryslera, foto: archiwum KAS, materiał nadesłany Jantar ukryty był w podszybiu osobowego Chryslera, foto: archiwum KAS, materiał nadesłany

04 stycznia funkcjonariusze lubelskiej Służby Celno-Skarbowej ujawnili na drogowym przejściu granicznym w Zosinie ponad 1,5 kg bursztynu. Jantar ukryty był w podszybiu osobowego Chryslera.

- Funkcjonariusze Oddziału Celnego w Zosinie wytypowali do szczegółowej kontroli samochód osobowy marki „Chrysler” na polskich numerach rejestracyjnych. Decyzja o poddaniu pojazdu wnikliwej rewizji okazała się słuszna. Funkcjonariusze wykryli w podszybiu auta nieobrobiony bursztyn o wartości ponad 5 tys. zł. Do próby przemytu przyznał się 48-letni obywatel Ukrainy. Podejrzanemu zajęto na poczet grożącej kary 1000 zł. - informuje kom. Marzena Siemieniuk z Izby Administracji Skarbowej w Lublinie.

Dalsze postępowanie w sprawie prowadzi Lubelski Urząd Celno-Skarbowy w Białej Podlaskiej – Delegatura w Zamościu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us