Reklama
Reklama

Hrubieszów: Zażywała narkotyki w lokalu

Policjanci odnaleźli przy niej woreczki z białym proszkiem, foto: Policja Policjanci odnaleźli przy niej woreczki z białym proszkiem, foto: Policja

Za posiadanie narkotyków odpowie 46-letnia mieszkanka Hrubieszowa. Jak ustalili policjanci, kobieta w jednym z miejscowych lokali zażywała mefedron. Podczas przeszukania odnaleziono przy niej woreczki z białym proszkiem.

Jak relacjonują policjanci, dzisiejszej nocy tuż przed północą otrzymali zgłoszenie, że w jednym z miejscowych lokali przebywa kobieta, która prawdopodobnie zażywa narkotyki.

Stróże prawa udali się na miejsce. Ustalili, że kobieta siedząc przy stoliku piła alkohol, w pewnym momencie wysypała na blat biały proszek i zażyła go. Okazało się, że jest to 46-letnia mieszkanka Hrubieszowa. Policjanci odnaleźli przy niej woreczki z białym proszkiem. Po sprawdzeniu okazało się, że jest to mefedron.

Kobieta trafiła do policyjnego aresztu. Teraz odpowie przed Sądem. Za posiadanie środków odurzających grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us