Logo
Wydrukuj tę stronę

Naczepa z węglem przewróciła się na jezdnię. Kierowca trafił do szpitala

Kierujący podczas zderzenia został wyrzucony z pojazdu i z obrażeniami ciała trafił do szpitala, foto: Policja Kierujący podczas zderzenia został wyrzucony z pojazdu i z obrażeniami ciała trafił do szpitala, foto: Policja

Kierowca samochodu ciężarowego z naczepą wypełnioną węglem na łuku drogi zjechał na pobocze, uderzył w skarpę i przewrócił się na jezdnię. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Przewożony węgiel wysypał się na jednię i na pobliskie pole.

Jak informuje policja, do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną 17:00 na drodze W844 w miejscowości Janki (powiat hrubieszowski). 59-latek z gminy Chełm kierujący samochodem ciężarowym marki Scania z naczepą, na łuku jedni zjechał do przydrożnego rowu. W wyniku uderzenia w przydrożną skarpę naczepa przewróciła się. Przewożony węgiel rozsypał się na jednię i przydrożne pola.

Kierujący podczas zderzenia został wyrzucony z pojazdu i z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Na miejscu ruch pojazdów odbywał się wahadłowo. Obecnie policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia drogowego.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl