Logo
Wydrukuj tę stronę

Chmielek: Czołowe zderzenie Forda i VW

Kierująca Fordem na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, foto: Policja Kierująca Fordem na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, foto: Policja

Do czołowego zderzenia dwóch osobówek doszło wczoraj w Chmielku, w powiecie biłgorajskim. 27 letnia kierująca Fordem została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Zamościu. Dwoje pasażerów z którymi podróżowała kobieta z obrażeniami ciała przewieziono do szpitala w Biłgoraju.

Do wypadku doszło 27 grudnia po godzinie 9.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 27 letnia mieszkanka gminy Łukowa, która kierowała Fordem na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem. Kobieta zjechała na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzyła się z jadącym w przeciwnym kierunku VW kierowanym przez 54 letniego mieszkańca gminy Łukowa. 27 latka z obrażeniami ciała Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym została przetransportowana do szpitala w Zamościu. Kobieta podróżowała z dwójką pasażerów, którzy zostali przewiezieni do szpitala w Biłgoraju.

Jak informują policjanci, życiu kierującej jak i pasażerów nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierowca VW nie odniósł w zdarzeniu obrażeń. Zarówno 27 latka jak i 54 latek byli trzeźwi.

Obecnie trwa ustalanie dokładnych przyczyn tego zdarzenia.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl