Logo
Wydrukuj tę stronę

Zabrał samochód klienta, spowodował kolizje i zatopił pojazd w leśnym rozlewisku

Mercedes wjechał w drogę leśną i utknął w rozlewisku, foto:policja Mercedes wjechał w drogę leśną i utknął w rozlewisku, foto:policja

22 latek z gminy Biłgoraj zabrał mercedesa zostawionego przez klienta w warsztacie samochodowym, spowodował dwie kolizje, odjechał z miejsca zdarzenia a podczas ucieczki przez las wjechał w rozlewisko. Odpowie za krótkotrwałe użycie pojazdu, kierowanie w stanie nietrzeźwości oraz złamanie zakazu sądowego.

Do kolizji doszło wczoraj około godziny 16.00 w gminie Biłgoraj. Kierowca mercedesa w wyniku nieprawidłowo wyprzedzania uderzył najpierw w nissana a następnie w jadącego przed nim volkswagena i odjechał. Poszkodowani pojechali za sprawcą, który odjechał w stronę miejscowości Zagumnie, powiadomili również policję.

Mercedes wjechał w drogę leśną i utknął w rozlewisku. Policjanci przy aucie zastali dwóch młodych mężczyzn.

Jak ustalili policjanci, mercedesem kierował 22 letni mieszkaniec gminy Biłgoraj. Mężczyzna, jak się okazało, zabrał samochód pozostawiony przez klienta do naprawy w jednym z zakładów mechanicznych na terenie gminy Biłgoraj. 22 latek na wyprawę zabrał swojego 26 letniego kolegę.

Obaj mężczyźni znajdowali się w stanie nietrzeźwości, mieli w organizmie prawie 1,5 promila alkoholu. Ponadto po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że 22 latek posiada zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. 22 latkowi grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Obecnie policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl