Logo
Wydrukuj tę stronę

Użył odkurzacza do wypompowania paliwa. Doszło do wybuchu

19-latek zatankował mercedesa benzyną zamiast olejem napędowym, foto: archiwum (zdjęcie poglądowe) 19-latek zatankował mercedesa benzyną zamiast olejem napędowym, foto: archiwum (zdjęcie poglądowe)

Nietypowe zdarzenie miało miejsce na jednej ze stacji paliw w Lublinie. 19-latek zatankował na stacji niewłaściwe paliwo do samochodu. Do wypompowania benzyny z baku postanowił użyć przemysłowego odkurzacza będącego na wyposażeniu stacji. Odkurzacz wybuchł i stanął w płomieniach. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 17.00.

Jak informuje policja, 19-latek zatankował mercedesa benzyną zamiast olejem napędowym. Kiedy się zorientował, że popełnił błąd, postanowił naprawić go za pomocą odkurzacza. Rurą próbował wypompować paliwo z baku. Operacja nie przebiegła jednak po jego myśli ponieważ przemysłowy odkurzacz wybuchł. Na szczęście ogień nie rozprzestrzenił się i nie doszło do większych strat. Nie ucierpiała też żadna osoba znajdująca się na stacji.

Policjanci sprawdzają czy 19-latek nie stworzył swoim zachowaniem zagrożenia dla innych ludzi.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl