Logo
Wydrukuj tę stronę

„Przeleciał” przez chodnik i uderzył w drzewo

Pojazd uderzył w drzewo, a następnie wjechał w ogrodzenie jednej w przydrożnych posesji. foto: Policja Pojazd uderzył w drzewo, a następnie wjechał w ogrodzenie jednej w przydrożnych posesji. foto: Policja

21-letni kierowca Audi na łuku jezdni wpadł w poślizg, zjechał na przeciwny pas ruchu, uderzył w krawężnik, „przeleciał” kilkanaście metrów nad chodnikiem, a następnie uderzył w drzewo i ogrodzenie. Młodzieniec z obrażeniami ciała trafił do szpitala, był trzeźwy.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 17:00 w miejscowości Werbkowice.

Jak informuje policja, 21-letni mieszkaniec gminy Trzeszczany kierując Audi na łuku jezdni prawdopodobnie wpadł w poślizg. Zjechał na przeciwny pas ruchu, najechał na krawężnik co spowodowało, że „przeleciał” kilkanaście metrów przez chodnik w rejonie wyznaczonego przejścia dla pieszych. Pojazd uderzył w drzewo, a następnie wjechał w ogrodzenie jednej w przydrożnych posesji.

Policjanci ustalili, że kierowca Audi poruszał się z nadmierną prędkością. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego stróże prawa zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy oraz poinformowali o sporządzeniu wniosku o ukaranie do Sądu Rejonowego w Hrubieszowie.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl