Logo
Wydrukuj tę stronę

Zgłosił kradzież "pilota”. Teraz odpowie przed Sądem

Mężczyzna odpowie przed Sądem za wywołanie bezpodstawnej interwencji policji, foto: archiwum Mężczyzna odpowie przed Sądem za wywołanie bezpodstawnej interwencji policji, foto: archiwum

Za wywołanie bezpodstawnej interwencji policji odpowie 45-latek z Hrubieszowa. Mężczyzna zgłosił kradzież „pilota” do telewizora. Kiedy policjanci przyjechali na miejsce przedmiot leżał na kanapie.

Wczoraj hrubieszowscy policjanci udali się na ulicę Wyzwolenia, gdzie 45-latek zgłosił kradzież. Jak się okazało na miejscu mężczyzna poinformował funkcjonariuszy, że ktoś skradł mu „pilot” do telewizora. Mężczyzna twierdził, że ostatnio widział zagubiony przedmiot wczorajszej nocy, a potem - jak tłumaczył - ślad po nim zaginął.

W mieszkaniu zgłaszającego było jeszcze jego dwóch kompanów w wieku 45 i 36-lat. Policjanci podczas rozmowy wyczuli od mężczyzn silną woń alkoholu. A kiedy rozejrzeli się po pokoju zauważyli, że "pilot" leży na kanapie. Zgłaszający nie umiał w logiczny sposób wyjaśnić w jakim celu wezwał na miejsce policję.

Mężczyzna odpowie przed Sądem za wywołanie bezpodstawnej interwencji policji. Za to wykroczenie grozi kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywna do 1,5 tys. zł.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl