Logo
Wydrukuj tę stronę

Zasnął za kierownicą i doprowadził do wypadku

Kierowcy zostali przewiezieni do szpitala w Biłgoraju, foto: Policja Kierowcy zostali przewiezieni do szpitala w Biłgoraju, foto: Policja

Do wypadku doszło we wtorek w Aleksandrowie (powiat biłgorajski). Zderzyły się dwa auta osobowe. Jak informuje policja, przyczyną wypadku było zaśnięcie kierowcy forda.

Do wypadku drogowego doszło około godziny 10:30. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 43-latek z gminy Tarnawatka, powiat tomaszowski, który kierował samochodem osobowym marki ford w trakcie jazdy zasnął za kierownicą. Mężczyzna zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym samochodem m-ki honda kierowanym przez 42 -letnią mieszkankę gminy Aleksandrów. Badanie trzeźwości przeprowadzone przez policjantów wykazało, że oboje byli trzeźwi.

Kierowcy zostali przewiezieni do szpitala w Biłgoraju. Kobieta kierująca hondą nie doznała obrażeń i opuściła szpital. Natomiast 43-letni kierowca forda z obrażeniami ciała przebywa nadal w szpitalu, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego wypadku.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl