Logo
Wydrukuj tę stronę

Józefów: Schował się w barze i urządził sobie "całonocną imprezę"

 Młdzieniec urządził sobię całonocną samotną imprezę, foto: Policja Młdzieniec urządził sobię całonocną samotną imprezę, foto: Policja

18 latek z Józefowa odpowie za kradzież i zniszczenie mienia w jednym z lokali gastronomicznych w Józefowie. Młodzieniec ukrył się wewnątrz lokalu przed zamknięciem w nocy z piątku na sobotę. Jak informuje policja, dokonał licznych zniszczeń, ukradł pieniądze z kasy, upił się i usnął.

Jak wstępnie ustalili policjanci, 18 latek po zamknięciu baru „częstował” się dostępnym w lokalu alkoholem i jedzeniem. Młody mężczyzna dokonał również kradzieży pieniędzy znajdujących się w kasie baru oraz kilku butelek alkoholu. Jakby tego było mało 18 latek zniszczył część wyposażenia baru. Po „całonocnej samotnej imprezie” 18 latek w stanie upojenia alkoholowego usnął. Śpiący wewnątrz lokalu mężczyzna został odnaleziony przez właścicielkę. Kobieta powiadomiła policję.

Młodzieniec miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Dzisiaj usłyszy zarzuty. Za kradzież i zniszczenie mienia grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl