Reklama

Armeńczyk ukradł portfel, został zatrzymany przez policję

Złodziej został zatrzymany kilka godzin po kradzieży, foto: Policja Złodziej został zatrzymany kilka godzin po kradzieży, foto: Policja

Tomaszowscy policjanci zatrzymali 42-letniego obywatela Armenii, który okradł kobietę gdy ta wjechała na swoją posesję i wyszła z samochodu aby zamknąć bramę. Złodziej zabrał leżący na siedzeniu portfel. Tomaszowscy policjanci dysponując jedynie rysopisem podanym przez kobietę zatrzymali złodzieja.

Jak informują policjanci, wczoraj popołudniu do komendy zgłosiła się kobieta informując dyżurnego, że po godz. 14:00 z jej samochodu został skradziony portfel w którym miała około tysiąc złotych. Do kradzieży doszło kiedy wjechała na swoją posesję, w Jezierni Podbełżec. Gdy wyszła z pojazdu aby zamknąć bramę, nagle nieznajomy mężczyzna wbiegł na jej podjazd, otworzył przednie drzwi samochodu i zabrał leżący na siedzeniu portfel. Złodziej uciekł. 

Kilka godzin później podczas patrolu policjanci zauważyli mężczyznę pasującego do rysopisu. To 42-letni obywatel Armenii na stałe mieszkający w Janowie Lubelskim. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Za kradzież grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

3 komentarzy

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us