Reklama

24-latka potrąciła pieszych na przejściu

Kierująca potrąciła 35-latkę i jej 43-letniego brata, foto: Policja Kierująca potrąciła 35-latkę i jej 43-letniego brata, foto: Policja

Dzisiaj około godziny 6:20 doszło do potrącenia dwojga pieszych na przejściu w okolicy szpitala na ulicy Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim. 24-letnia kierująca była trzeźwa.

Kierująca potrąciła 35-latkę i jej 43-letniego brata - mieszkańców gminy Susiec. Jak informuje policja, na ulicy Lwowskiej nawet o tak wczesnej porze jest spory ruch. Kierująca, mieszkanka Lubyczy Królewskiej, wyjaśniła, że nie zauważyła pieszych przechodzącego przez oznakowane przejście. Piesza została przewieziona do szpitala, jej bratu nic się nie stało. 24-letnia kierująca została przebadana na zawartość alkoholu w organizmie, była trzeźwa.

Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności w jakich doszło do tego zdarzenia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us