Reklama

Niedoszły samobójca uratowany przez policjantów

Sierżant sztabowy Rafał Gardias i starsza posterunkowa Aneta Brzykcy, foto: Policja Sierżant sztabowy Rafał Gardias i starsza posterunkowa Aneta Brzykcy, foto: Policja

Tomaszowscy policjanci, dzięki szybkiej interwencji uratowali 32-letniego Ukraińca, który chciał popełnić samobójstwo. Odcięli pętlę na jego szyi i przeprowadzili reanimację przywracając jego funkcje życiowe.

Wszystko wydarzyło się w środę wieczorem.

Jak informują policjanci, na stanowisko dowodzenia tomaszowskiej komendy zadzwoniła kobieta, z informacją, że widzi, jak na placu PSP na bramce do piłki nożnej jakiś mężczyzna próbuje odebrać sobie życie. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, zobaczyli już wiszącego na pasku mężczyznę.

Sierżant sztabowy Rafał Gardias uniósł 32-latka, natomiast starsza posterunkowa Aneta Brzykcy poluzowała pasek. Następnie mundurowi położyli mężczyznę na ziemi. Kiedy okazało się, że puls u ratowanego jest niewyczuwalny, mundurowi natychmiast przystąpili do resuscytacji krążeniowo-oddechowej, wzywając jednocześnie karetkę pogotowia.

Funkcjonariusze przekazali 32-latka przybyłym na miejsce ratownikom medycznym. Niedoszły samobójca trafił do szpitala. Tylko dzięki szybkiemu i zdecydowanemu działaniu policjantów ob. Ukrainy żyje.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us