Reklama

Biłgoraj: Kamera monitoringu nagrała groźne potrącenie na pasach

W przechodzącą przez przejście 70-latkę z Biłgoraja uderzył ford, foto: Policja W przechodzącą przez przejście 70-latkę z Biłgoraja uderzył ford, foto: Policja

Kobieta wchodzi na pasy i zostaje potrącona przez samochód. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu. Wyglądało groźnie, na szczęście kobieta nie odniosła poważnych obrażeń.

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 17:30 na ul. Lubelskiej w Biłgoraju.

W przechodzącą przez przejście 70-latkę z Biłgoraja uderzył ford kierowany przez 46 latka z gminy Frampol. Mężczyzna był trzeźwy. Piesza została przewieziona do szpitala w Biłgoraju. Na szczęście obrażenia nie zagrażały jej życiu.

46 letni kierowca forda za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego i spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym odpowie przed sądem. Mężczyźnie zostało również zatrzymane prawo jazdy.

Zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu znajdująca się na jednym z budynków w okolicy miejsca zdarzenia. Poniżej nagranie.

Media

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us