Reklama
Reklama

Włożyła psa razem z cegłą do worka i wrzuciła do rzeki

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 17-tą w miejscowości Borowica, foto: archiwum Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 17-tą w miejscowości Borowica, foto: archiwum

31-letnia mieszkanka powiatu Krasnostawskiego włożyła swojego psa razem z cegłą do worka i wrzuciła do rzeki. Zwierzę miało sporo szczęścia, uratowali je przypadkowi świadkowie. Kobieta usłyszała zarzut znęcania się nad psem ze szczególnym okrucieństwem.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 17-tą w miejscowości Borowica (gm. Łopiennik Górny).

Jak informuje policja, jedna z mieszkanek miejscowości jadąc samochodem wraz z córką zauważyła w pobliżu mostu mieszkającą niedaleko kobietę. Szła z psem a w ręku niosła worek z tworzywa sztucznego. Po chwili włożyła swojego psa do worka i próbowała zawiązać. Gdy jadące samochodem kobiety zawróciły to właścicielka psa stała przy rzece i patrzyła na wodę, ale nie było już widać worka. Następnie zaczęła biec drogą w stroną miejscowości Łopiennik Dolny.

Kobiety wysiadły z samochodu i zbiegły nad rzekę. Tam zauważyły pod wodą worek. Wspólnymi siłami wyciągnęły go z wody. W worku był pies i cegła. Zwierzę nie oddychało, więc kobiety udzieliły mu pomocy i zawiozły do lekarza weterynarii. Tam została, udzielona fachowa pomoc.

Wkrótce po zdarzeniu policjanci z Krasnegostawu zatrzymali sprawczynię. Okazała się nią 31-letnia mieszkanka gminy Łopiennik Górny. Kobieta usłyszała już zarzuty. Przyznała się do winy i odmówiła składania wyjaśnień. Grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności.

1 komentarz

  • Paweł Obrycki
    Paweł Obrycki czwartek, 23 listopad 2017 15:01 Link do komentarza

    Tą babę należy umieścić w worku razem z cegłą i wrzucić do wody. Proste.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us