Logo
Wydrukuj tę stronę

Mircze: Volkswagen najechał na audi. Dwie osoby trafiły do szpitala

Kierowca nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył audi, foto: Policja Kierowca nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył audi, foto: Policja

37-letni kierowca vw transportera nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył audi. Do wypadku doszło dzisiaj rano w miejscowości Mircze w powiecie hrubieszowskim. Kierowca i pasażerka audi trafili do szpitala.

Wypadek wydarzył się po godzinie 8:00.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 43-letni kierowca audi zatrzymał się przed posesją w celu zabrania pasażerki. Za nim poruszał się pojazd marki vw transporter, którego 37-letni kierowca nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył audi.

Kierowca audi i 50-letnia pasażerka tego pojazdu trafili do szpitala.

Wszyscy uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi. Policjanci zatrzymali 37-letniemu kierowcy vw prawo jazdy za pokwitowaniem. Obecnie policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl