Logo
Wydrukuj tę stronę

Hrubieszów: Szczęśliwy finał poszukiwań 88-latki

Zgłoszenie o zaginięciu kobiety hrubieszowscy policjanci otrzymali w czwartek rano,foto: Poliocja, zdjęcie poglądowe Zgłoszenie o zaginięciu kobiety hrubieszowscy policjanci otrzymali w czwartek rano,foto: Poliocja, zdjęcie poglądowe

Szczęśliwie zakończyła się prowadzona przez kilka godzin akcja poszukiwawcza 88-letniej mieszkanki gminy Hrubieszów. W poszukiwania włączyli się policjanci, strażacy, strażnicy graniczni oraz okoliczni mieszkańcy. Odnaleziono 88-latkę leżącą w przydrożnym rowie. Zziębnięta trafiła do szpitala.

Zgłoszenie o zaginięciu kobiety hrubieszowscy policjanci otrzymali w czwartek rano.

Jak informowała córka zaginionej, opiekunka, która przychodzi do staruszki, nie zastała jej w domu. Drzwi do domu były otwarte a wewnątrz panował bałagan - sprzęty domowe były  poprzewracane. Zaniepokoiła się, że mogło się wydarzyć coś złego.

Rozpoczęto poszukiwania 88-latki. Do akcji włączyli się policjanci, strażacy z okolicznych OSP, straż graniczna z psem tropiącym oraz okoliczni mieszkańcy. Użyto także drona.

Po kilku godzinach intensywnych poszukiwań odnaleziono 88-latkę leżącą w przydrożnym rowie około kilometra od jej domu.

Kobieta była zmarznięta, lekko ubrana, nie miała nawet butów. Kobieta trafiła do szpitala gdzie otrzymała niezbędną pomoc.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl